Technické pozice

Do našeho týmu aktuálně hledáme spolehlivé a pracovité kolegy / kolegyně na náledující pozice.

Kontakt:

e-mail: personalista@topwet.cz

PRACOVNÍK TECHNICKÉHO A PROJEKČNÍHO ODDĚLENÍ

Požadujeme:

  • dokončené VŠ vzdělání stavebního směru (nejlépe TZB specializace) – vhodné pro absolventy
  • základní znalost MS Office
  • pečlivost, flexibilitu
  • ochotu učit se novým věcem
  • zájem o danou problematiku
  • znalost cizího jazyka výhodou (není podmínkou)

Náplň práce:

  • návrh geometrie a dimenzí pomocí výpočetního programu (dle projektové dokumentace)
  • sestavování cenových nabídek v informačním systému
  • komunikace se zákazníky, technická podpora
  • výpomoc s projektováním záchytných systémů a gravitačního odvodnění

Nabízíme:

  • pečlivé a srozumitelné zaškolení
  • mladý přátelský kolektiv
  • odpovídající platové ohodnocení
  • služební telefon
  • příspěvek na stravné
  • příjemné pracovní prostředí
  • firemní akce

Nástup dle dohody. Práce možná na HPP, VPP i jako brigáda.